BERITA MAHASISWA

  • Kepala Lab Terpadu
  • 11 June 2024 07:59:25
  • View
Link WAG kursus SAP Procurement

Kepada Rekan mhsa yang telah mendaftar SAP procurement,  dapat bergabung di WAG https://chat.whatsapp.com/CRzzDpQaWQh9hWqPzVekYa

NO NAMA NIM
1 Alfiana Rosila 20210031067
2 Alfiana Rosila 202101031067
3 Alifia Andita Maulidya 202101031017
4 AMANDA NABILA RACHMAD 202101031003
5 ANANDA FELISYA SANJAYA PUTRI 202101031060
6 ANANDA PUTRA SATRIA WIJAYA 2020310235
7 Angelina Puspita Sari 202101031016
8 ASY AYU REGINA HANDAYANI 202101031046
9 AULIA WAHYU NITASARI  202101031022
10 Defa Putri Rossadianingrum  2020310150
11 Deva Ismi' Octavirliana  2020310289
12 Deviana Putri 202101031042
13 DHEA AJENG KURSILLAH  202101031002
14 dhifa merrynta 202101031068
15 Ella Cindy Puspitasari 202101031058
16 ELYSIA CALISTA SURYA RAMADHANI  202101031021
17 Fachrur Rozi 202101031012
18 Fatimah Abubekar  2020310573
19 GRACIELLA SESILIA MODJI DIMES 202101031084
20 Hayin El Firdausi Santoso 202101031047
21 Husnul hasanah  202101031057
22 Icha Erika Wati 202101031041
23 Ikhbal Habif Nur Agas  202101031070
24 Intan Amalya Putri  202101031073
25 Mada Prasetya Pratama 202101031028
26 Martha Radyta Isabella 202101031026
27 MELIA WIDYARTI A 202101031007
28 Miranda putri santika 202101031082
29 MITHA INDAH TRISNA 202101031008
30 Mochamad Delfin Nur Arianto 202101031005
31 MUHAMMAD ARIEF JUNIVAN 202101031075
32 Muhammad Salman Alfarizi  202101031061
33 Muhammad Sudarmawan Amiruddin  2018310893
34 NABILA SYAFIRA  202101031080
35 NADIA HANIFATURROSYIDAH  202101031029
36 Nanda Syafira Wahyudi 202101031040
37 niken yollanda intan safitri 202101031049
38 NURHALIZA SEPTIANI PUTRI 202101031064
39 Puri Dian Hadisty 202101031055
40 Rafika Raina Azzahra  202101031059
41 Rasya Ameilya Zein 202101031020
42 RHEYDIVA ANANDHYTA YUSTANTI 202101031027
43 RINITA DHEA AMELIA 202101031044
44 Rizal Abhirama Wijaya 202101031025
45 RIZYA DESTARI SETYAJI 202101031009
46 RR. IKA NITIZSA AULIA 2020310023
47 Saskia Salsabillah Dryon Syah Putri 202101031032
48 Sefina Putri 202101031031
49 Sovia fiasty  202101031036
50 Stephanie Trifena Putri Hurupatu 202101031001
51 Tsabitah Awalia Indriyuni  202101031038
52 Widiyanasari 202101031018
53 Yoshua Fanuel Kohar 202101031030